Szkło laminowane

Szkło laminowane

Szkło laminowane jest jednym z najbezpieczniejszych rodzajów szkła. Trzyma się razem, gdy zostaje rozbite i to właśnie dla tego zyskało ono dużą popularność w przedszkolach i domach mieszkalnych. W przypadku rozbicia jest utrzymywane w miejscu przez warstwę środkową; może to być EVA lub PVB, które są umieszczone między warstwami szkła.

Ze względu na swoją właściwość utrzymywania szkła na cienkiej folii przez co nie może ono zaszkodzić nikomu, szkło laminowane jest bardzo popularne przez wiele dziesięcioleci. Powierzchnia rozbitego szkła pozostaje gładka i czysta. Jest oczywiste, że jeśli ułamki nie mogą spadać i ciąć, gwarantuje to bezpieczeństwo ludzi.

Dzięki licznym swoim zaletom, szkło laminowane jest nie tylko bezpieczne, może ono stwarzać niewyobrażalne unikalne efekty w dekoracji gospodarstwa domowego. Na przykład, ten typ szkła jest stosowany do różnych drzwi (w tym drzwi do łazienki lub kuchni). Plus, duże ścianki działowe w domach mieszkalnych są zwykle problemem z bezpieczeństwem aktywnych dzieci. W przypadku stosowania szkła laminowanego, rodzice będą czuć się spokojne o bezpieczeństwo dzieci.

Korzyści

  • Trudno ukryć, że szkło laminowane jest bardzo trwałym i super wszechstronnym materiałem oszklenia
  • Jest oczywiste, że szkło laminowane jest bardzo bezpieczne i jest to jeden z powodów, dla których używają go w pomieszczeniach biurowych i mieszkalnych
  • Ochrona przed chorobami naturalnymi

Dane techniczne

O szczegóły techniczne prosimy o kontakt z nami

Zastosowania

Jeśli chodzi o zastosowania, szkło laminowane jest używane do dachów i podłóg, akwariów, w sklepach jubilerskich, ambasadach, obszarach mieszkalnych i biurowych, ośrodkach komputerowych, centrach handlowych itp. Innymi słowy, łatwiej jest policzyć, gdzie ten typ szkła nie jest stosowany.

Obecnie ten rodzaj szkła jest jednym z najbardziej popularnych dla domów i szyb komercyjnych.