Okna PVC/Aluminiowe

Okna PVC/Aluminium

Obecnie PVC/aluminium są jednymi z najbardziej popularnych materiałów na rynku; okna i drzwi wykonane z tych materiałów zawsze mają popyt. One mają długi okres trwałości – około 20-60 lat.

Ze względu na ekstremalną trwałość i nowoczesne technologie, konstrukcje z PVC/aluminium zyskały dużą popularność w ostatnich dziesięcioleciach. Ponadto, różnorodność stylów i kolorów zarówno okien i drzwi z PVC oraz aluminium pozwala stwarzać różne rozwiązania wewnętrzne.

Oba materiały gwarantują izolację akustyczną i pozwalają uzyskać cicszy dom. Ponadto, PVC/aluminium okna i drzwi są nr 1 w efektywności energetycznej. Jeśli chodzi o równowagę ekologiczną, okna PVC są 100% nadają się do recyklingu. Jeśli chodzi o okna aluminiowe, to mają one fantazyjny i nowoczesny wygląd. Podsumowując, każdy materiał ma swoje zalety, więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Korzyści

  • Okna PVC/aluminium są niezwykle wytrzymałe: do 60 lat
  • Oba materiały mają dobry stosunek kosztów do korzyści
  • Aluminiowa struktura wygląda stylowo i może trwać całe życie
  • Okna i drzwi z PVC/aluminium są bardzo łatwe w utrzymaniu
  • Zwiększone bezpieczeństwo i odporność na zagrożenia

Zastosowania

Obecnie okna PVC/aluminium są wykorzystywane w budynkach mieszkalnych, biurach (w tym dużych środowiskach biurowych miejskich), domkach jednorodzinnych i gdzie indziej.

Dane techniczne:

O szczegóły techniczne prosimy o kontakt z nami.